TŘI OCENĚNÍ PRO SKANTHERM

publikováno 15.01.2014

Skantherm má tři důvody k radosti: pro svůj inovativní a stylový koncept modulárního systému kamen "elements“ získala firma ve velmi krátkém čase tři nejžádanější ceny za design: americký "Good Design Award" a v Německu proslulou cenu "iF Product Design Award "a" red dot design award ". „S modulárním systémem kamen „elements“ se nám ve spolupráci s designovým studiem Prof. Wulf Schneider & Partner podařila naprosto nová interpretace klasických kamen“, říká generální ředitel Benedikt Wagner u příležitosti vzácné pocty vyhrát hned tři z nejvýznamnějších světových cen za jeden produkt. "Jsme velmi potěšeni, že vysoká úroveň inovace a designu firmy Skantherm byla oceněna skrze tyto tři ocenění, včetně zahraničních," řekl Benedikt Wagner.

Nová kamna "elements" se skládají pouze ze tří variabilních prvků, které však nabízejí neomezené množství kompozičních možností. Prostřednictvím jednoduché technologie magnetu mohou být kombinovány srdce kamen, spalovací komora s velkorysou rohovou skleněnou tabulí a další části v podobě bočních otevřených boxů. Téměř hravě tak může vzniknout praktická přihrádka pro palivové dříví, pohodlné lavičky nebo dekorativní prvky. Podle principu "stavební kámen“ tak nevzniknou pouze kamna v krychlové formě, nýbrž také touha navrhovat si nábytek.

« zpět

Elements jako solitér v prostoru s možností doplnění o otáčivou podstavuJedna z mnoha možností rohového využití kamen ElementsJednoduchá a ekonomická sestava se skrytým odkouřenímKrbová kamna Elements s úložným prostorem (otevřenými elementy) a skrytým přívodem vzduchu i odvodu kouřeMinimalistické sestava Elements s přiznaným odkouřením a otevřenými úložnými elementySestava Elements s úložným prostorem a odkouřením nahoře