DESIGNOVÁ ROHOVÁ KRBOVÁ KAMNA ELEMENTS OPĚT BODUJÍ

publikováno 02.09.2014
Designová rohová krbová kamna Elements byla nominována na cenu German Design Award 2015

Společně s renomovaným designérským studiem Prof. Wulf Schneider & Partner, společnost Skantherm vyvinula unikátní modulový systém kamen, který lze pružně přizpůsobit i nejsložitějším prostorovým situacím v interiéru. Základním stavebním prvkem je element krbové komory, který doplňují pohledové elementy o šířce 40, případně 60 cm. Díky spojení elementů pomocí pouhých magnetů se stavba, nebo případné úpravy, stávají téměř hrou. Proto Elements dovoluje nespočetné varianty vzhledu a funkce.

A nyní jsou modulová rohová krbová kamna Skantherm Elements opět oceněna. A to přímo na domácí půdě v Německu, čehož si velmi vážíme.

Kamna Elements byla nominována na cenu Německé spolkové republiky za design pro rok 2015! (German Design Award - Nominee 2015). Už jen tato nominace je významným oceněním.

Obdržená nominace se přidává k předešlým cenám za jejich jedinečné provedení. Tím se designová krbová kamna Elements řadí mezi nejúspěšnější produkty své kategorie na světě. A to již za pouhý rok od jejich představení!

Skantherm Elements tak navazují na úspěšná luxusní závěsná krbová kamna Balance, která získala pět ocenění (včetně nominací), avšak za podstatně větší dobu. To novinku předurčuje k dalším úspěchům!

« zpět