Přírůstek pro systém »elements«

publikováno 01.12.2015
Novinky v řadě elements

Systém »elements« ověnčený designérskými cenami byl obohacen hned o tři nové konstrukce spalovacích komor, čímž se jeho flexibilita ještě více zvyšuje.

Verze »elements 603 Front« je klasická spalovací komora s plochým čelním sklem v elegantní optice oceli a s ideální schopností akumulace tepla. Díky zásobníku tepla thermostone, jehož akumulační hmota může ve volitelném vybavení dosáhnout hmotnosti až 400 kg, může zásobník teplo dlouhodobě akumulovat a odevzdávat je do prostoru jako blahodárné sálavé teplo.

Velmi prostorné topeniště navíc umožňuje optimální pohled na oheň a přikládání polen velkých až 50cm.

Menší, nová varianta »elements 400 Front« předvádí díky svému výrazně přímočarému designu perfektně hru ohně a přitom ještě je ve volitelné verzi otočná o 90°.

Stylově z obou stran: Atraktivní design předurčuje verzi »elements 603 Tunnel« zejména jako elegantní dělicí prostorový prvek, který oheň uvádí na scénu ze dvou perspektiv. Díky obzvlášť velkoryse řešenému průzoru poskytuje verze »elements 603 Tunnel« jedinečný pohled na hru plamenů.

Inovativní detail: Všechny varianty spalovacích komor jsou opatřeny skleněným průzorem, který je zapuštěn v jedné rovině s dveřním rámem (chráněná technologie).

Každá z variant je standardně vybavena boxem pod spalovací komorou, v němž je umístěno ovládání vzduchu a velký popelník.

« zpět

Elements 603 Front jako jednoduchý a čistý model se skrytým kouřovodem.Elements v rohovém provedení. K dostání levá i pravá varianta dvířek. V případě umístění do volného prostoru s možností otáčení.Průhledová / oboustranná krbová kamna Elements 603 Tunnel.Sestava s širší variantou kamen Elements 603 Front.Úzká jednostranná varianta Elements 400 Front. Volně stojící model opět s možností otáčení.