Pico

DESIGN: SEBASTIAN BUESCHER

Oheň očišťuje. Oprošťuje povahu od všeho zbytečného a umožňuje nový růst. Krbová kamna Pico mají jasnou a jedinečnou formu, která se hodí téměř do každého prostředí a umožňuje vyvinutí nových designových nápadů. Rovné ale výrazné linie jsou ukázkou moderního designu. Pico jsou proskleny ze tří stran, což umožňuje pohled na oheň odkudkoliv.

Přednosti

Neomezený pohled na plameny

Krbová kamna Pico mají sofistikovaný systém oplachování skla, kdy vzduch proudí přes sklo kamen, a tím zabraňuje citelnému zanášení sazemi. Dává vám tak jedinečný pohled na plameny po dlouhou dobu. Moderní spalování s využitím terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Pico dosáhnout nízkých emisních hodnot a zároveň vysokého výkonu.

Izolovaná dveřní klika

Pico mají tepelně odstíněnou kliku, která se v průběhu hoření téměř neohřeje, což vám umožní otvírat dvířka i bez rukavic. Vysokou kvalitu zpracování pocítíte i během zavírání – vícebodový zámek dveří dodává kamnům Pico vysokou těsnost.

Krytý regulátor spalovacího vzduchu

Díky krytému regulátoru lze přiváděný spalovací vzduch nastavit velmi plynule a s vysokou přesností. To zajišťuje vysokou účinnost spalování za nízké spotřeby dřeva. Kamna Pico mohou být provozována i na hnědé uhlí.

Technické detaily

  • Topný výkon: 3,0 – 7,5 kW, ideální pro malé a středně velké místnosti
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu
  • Ideální pro rozdělení místnosti nebo ke zdi
  • Tři okna spalovací komory dodávají speciální ohnivou atmosféru
Materiál ocel
Barva těla šedá, hluboká černá nebo volitelná hnědá
Jmenovitý tepelný výkon 7 kW
Topný výkon 3,0 – 7,5 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo vzadu
Stupeň účinnosti 78%
Prašnost 15 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ne
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Hmotnost 105 kg

Další produkty z řady Fireworks