Aktuality ze světa krbových kamen SKANTHERM

Zde se nejdříve dozvíte, zda se objevily nové modely krbových kamen Skantherm, jaká jsou čerstvě získaná ocenění za design nebo zcela speciální nabídky – vše, co je nového u firmy Skantherm. Firma Skantherm vždy pracuje na dalších inovacích a neustálém vývoji produktů, takže si můžete vždy zjistit, jaký je nejnovější stav. Tak se sem podívejte brzy znovu! Těšíme se na vás.

Nová kulatá krbová kamna Elements Rund

Novinka »ELEMENTS RUND«

publikováno 21.11.2016

Úspěšný modulový systém od skantherm »elements« byl rozšířen o kulatou variantu krbových kamen. Srdcem nového systému »elements rund« je nadčasová spalovací komora s velkorysými 180-ti stupňovými dvířky, které umožnují optimální pohled na hru ohně. Ve spodu, na hoře i po stranách spalovací komory mohou být dle již známého modulového principu »elements« různě přizpůsobeny boxy, což vytváří bezpočet variant vnějšího vzhledu kamen.

více
Nová barva PLATIN

Nový barevný odstín: PLATIN

publikováno 28.08.2016

Firma Skantherm rozšířila svoji nabídku povrchových úprav a nyní nabízí k vybraným krbovým kamnům elegantní barevný odstín "Platin".

více

Elements - v kruhu rodiny

publikováno 29.02.2016

Při vstupu do této domácnosti Vás ze všeho nejdřív uvítá srdečný smích dětí. A hned nato následovaný nenapodobitelnou vůní čerstvě mleté kávy, která začne stoupat do nosu. »Espresso«, opraví mne hned Anna s úsměvem. Jako majitelé malé útulné kavárny s pražírnou a rodiče dvou energetických dětí ví ona i její manžel Tom až příliš dobře, jak silná káva ze zrn espresso pražených na ohni dokáže zachránit celý den.

více
Novinky v řadě elements

Přírůstek pro systém »elements«

publikováno 01.12.2015

Systém »elements« ověnčený designérskými cenami byl obohacen hned o tři nové konstrukce spalovacích komor, čímž se jeho flexibilita ještě více zvyšuje.
Verze »elements 603 Front« je klasická spalovací komora s plochým čelním sklem v elegantní optice oceli a s ideální schopností akumulace tepla....

více
Elements získal 2. místo v prestižní souteži Stahl-Innovations-preis 2015

Skantherm získal ocenění "STAHLINNOVATION" 2015

publikováno 14.07.2015

Modulární systém krbových kamen "elements" obdržel 2. místo ceny "Stahlinnovation" v kategorii "Ocel-Design". V rámci slavnostního předávání cen v Berlíně bylo předáno ocenění od spolkového ministra pro výzkum, profesora Johanna Wanka.

více
PF 2015

Pour Féliciter 2015

publikováno 23.12.2014

Na konci roku přichází bilancování a také poděkování. A to patří vám všem, kteří jste nám dali svou důvěru. Děkujeme vám!

více
Designová rohová krbová kamna Elements byla nominována na cenu German Design Award 2015

DESIGNOVÁ ROHOVÁ KRBOVÁ KAMNA ELEMENTS OPĚT BODUJÍ

publikováno 02.09.2014

Společně s renomovaným designérským studiem Prof. Wulf Schneider & Partner, společnost Skantherm vyvinula unikátní modulový systém kamen, který lze pružně přizpůsobit i nejsložitějším prostorovým situacím v interiéru.

více

TŘI OCENĚNÍ PRO SKANTHERM

publikováno 15.01.2014

Skantherm má tři důvody k radosti: pro svůj inovativní a stylový koncept modulárního systému kamen "elements“ získala firma ve velmi krátkém čase tři nejžádanější ceny za design: americký "Good Design Award" a v Německu proslulou cenu "iF Product Design Award "a" red dot design award ".

více

OHEŇ OTEVŘENÝ NOVÝM NÁPADŮM

publikováno 15.09.2013

To, že výrobce kamen představuje "zbrusu nové" zprávy snad není překvapivé. Ani v případě, že se jedná o světovou novinku „elements“.

více

DVOJITÝ VYNIKAJÍCÍ DESIGN

publikováno 10.09.2013

Čistá radost! Hned dvě z největších světových prestižní ocenění "red dot" šly letos za firmou Skantherm. Přitom speciální ocenění "Čestné uznání" získal nováček v sortimentu.

více