Ator+

7kW

Oheň znamená výkon. Oheň dodává energii – a je to opravdová velká síla. Stejně jako Ator+. Jejich vztah ke klasickým kamnům Ator je zřejmý – nabízejí stejný přírodní vzhled. S akumulační hmotou skoro 350 kg však používají enormní výkon s ještě větším cílením na módu. Ator+ to dělají důsledně, bez jakýchkoliv ocelových konstrukcí, ale pomocí konstantního kameného vzhledu. Jsou k dispozici v přírodním kameni, ale také v rafinovaném pískovci.

Přednosti

Ideální tepelná akumulační kamna

Jejich celková hmotnost téměř 350 kg je činí ideálním tepelným akumulátorem, který uvolňuje do svého okolí příjemné teplo ještě po několika hodinách od zhasnutí ohně. Uzamykatelné proudění vzduchu zajišťuje ještě rychlejší ukládání tepla.

Rozmanité možnosti provedení

Tento model je k dispozici v mnoha variantách provedení: v klasickém mastku, v elegantním pískovci nebo v přírodním kameni.

Neomezený pohled na plameny

Díky sofistikovanému oplachování skla, vzduch proudí přímo přes sklo kamen, čímž brání většímu zanášení sazemi a dává vám tak jedinečný pohled na plameny po celou dobu hoření. Moderní spalování terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Skantherm dosáhnout nadprůměrné výkonnosti a nejnižších emisních hodnot.

Redulátor spalovacího vzduchu

Pomocí krytého regulátoru spalovacího vzduchu lze přívod vzduchu ovládat plynule a přesně. To zajišťuje účinné spalování a nízkou spotřebu dřeva. Kamna Ator+ jsou navržena i pro provoz na hnědé uhlí.

Izolovaná dveřní klika

Také Ator+ mají dveřní kliku, která se během provozu téměř neohřeje, což vám umožní otvírat dvířka i bez rukavic. Vysoká kvalita zpracování je vidět během zavírání – díky dvoubodovému zámku dveří mají kamna vysokou těsnost.

Technické detaily

  • Topný výkon: 2,6 – 7,1 kW, ideální pro malé a středně velké místnosti
  • Tepelná akumulační kamna s celkovou hmotností téměř 350 kg
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu
  • Moderní spalování terciálního vzduchu
  • Ideální model ke zdi nebo do rohu
  • Chladná klika během provozu
Materiál kámen
Barva těla šedá, volitelně hluboká černá nebo hnědá
Jmenovitý tepelný výkon 7 kW
Topný výkon 2,6 – 7,1 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo vzadu
Stupeň účinnosti 80,5%
Prašnost 31 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ano
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Hmotnost 350 kg

Další produkty z řady Classics