Ivo 2.0

DESIGN: AKANTUS

Oheň je síla. Každá jiskra v sobě skrývá obrovskou energii. Tohle jsou Ivo, kompaktní krbová kamna nabízející velkoryse velká dvířka spalovací komory, která umožňují prosvítat divokým plamenům a jejich energii. Jejich tvar je čistý a konzistentní, ale stejně silný jako živel zuřící uvnitř. Skantherm Ivo s jejich ocelovým vzhledem tak dokáží přenášet část jejich vnitřní energie do svého okolí.

Malá krbová kamna Ivo 2.0

Novinka sezóny 2014/2015 - Ivo 2.0 se liší od původní verze Ivo tím, že je vhodná i pro nízkoenergetické a pasivní domy (s rekuperací a podlakem). Dokládá to certifikace RLU od německého institutu DIBt. Tělo kamen je ve standardním provedení černé, (volitelně šedé a za příplatek také hnědé).

Přednosti

Automatické čistění skla

Díky sofistikovanému systému čištění skla, proudí vzduch přímo přes sklo kamen, a tím zabraňuje jeho nadměrnému špinění. . To vám poskytuje jedinečný pohled na plameny po celou dobu hoření. Spalování s využitím terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Ivo dosahovat nadprůměrného výkonu a nízkých emisních hodnot.

Izolovaná dveřní klika

Většina modelů Skantherm má dveřní kliku, která se během provozu téměř neohřeje, což vám umožní otvírat dvířka i bez rukavic. Vysoká kvalita zpracování je vidět během zavírání – díky dvoubodovému zámku dveří nabízejí Emotion vysokou těsnost.

Regulátor spalovacího vzduchu

Všechny modely Skantherm mají velmi kvalitní nerezové regulační prvky vzduchu pro přesné a plynulé ovládání. To zajišťuje velmi účinné spalování a nízkou spotřebu dřeva. Kamna Ivo jsou navržena i pro provoz na hnědé uhlí.

Technické detaily

  • Topný výkon: 2,7 - 7,7 kW, ideální pro malé a středně velké pokoje
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu součástí dodávky
  • Chladná klika během provozu
  • Pouhých 10 cm bezpečnostní vzdálenost od zdi
Materiál ocel
Barva těla šedá, hluboká černá nebo volitelná hnědá
Jmenovitý tepelný výkon 6 kW
Topný výkon 2,7 – 7,7 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo vzadu
Stupeň účinnosti 80,1%
Prašnost 26 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ano
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Hmotnost (ocel/kámen/keramika) 112 kg

Další produkty z řady Fireworks