Ariso

7kW

Oheň je svědkem časů. Neztratil nic ze své popularity během tisíciletí. Provází nás v celé lidské historii. Krbová kamna Ariso jsou stejně nadčasová. Jejich půlkruhová forma je návratem do klasiky, která je i budoucím trendem. Jejich celková hmotnost je téměř 300 kg, proto jsou ideálním tepelným akumulátorem, který vydává příjemné teplo ještě několik hodin po skončení hoření. Ať už si vyberete eleganci přírodního kamene, designového jemného pískovce nebo klasického mastku, krbová kamna Ariso Vás budou inspirovat ještě mnoho dalších let.

Přednosti

Rozmanité možnosti provedení

Tento model je k dispozici v mnoha variantách: v nadčasové oceli, v klasickém mastku, v elegantním pískovci nebo ručně vyrobené kachlové keramice.

Ideální tepelná akumulační kamna

Kamna Ariso jsou díky své hmotnosti téměř 300 kg ideálním tepelným akumulátorem, který sálá do svého okolí příjemné teplo ještě po několika hodinách od zhasnutí ohně.

Neomezený pohled na plameny

Díky sofistikovanému oplachování skla, proudí vzduch přímo přes sklo kamen, čímž brání většímu zanášení sazemi a dává vám tak jedinečný pohled na plameny po celou dobu hoření. Moderní spalování terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Skantherm dosáhnout nadprůměrné výkonnosti a nejnižších emisních hodnot.

Izolovaná dveřní klika

Většina modelů Skantherm má dveřní kliku, která se během provozu ohřívá velmi málo, což umožňuje otvírat dvířka i bez rukavic. Vysoká kvalita zpracování je cítit i během zavírání – díky dvoubodovému zámku dveří nabízejí Ariso vysokou těsnost.

Regulátor spalovacího vzduchu

Všechny modely Skantherm mají nerezové, velmi kvalitně zpracované regulátory vzduchu pro přesné a plynulé ovládání přívodu vzduchu. To zajišťuje velmi účinné spalování a nízkou spotřebu palivového dříví. Kamna Adano mohou používat ke spalování i hnědé uhlí..

Technické detaily

  • Topný výkon: 3,2 - 7,1 kW, ideální pro malé a středně velké místnosti
  • Akumulační kamna o celkové hmotnosti témě 300 kg
  • Moderní spalování s terciálním vzduchem
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu součástí dodávky
  • Ideální ke zdi
  • Chladná klika během provozu
  • Pouhých 10 cm bezpečnostní vzdálenost od zdi
Materiál kámen
Barva těla šedá, hluboká černá nebo volitelná hnědá
Jmenovitý tepelný výkon 7 kW
Topný výkon 3,2 – 7,1 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo vzadu
Stupeň účinnosti 79,0%
Prašnost 24 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ano
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Hmotnost (ocel/kámen/keramika) 300 kg

Další produkty z řady Classics