Produkt již není v nabídce.

Milano stone

6kW

Oheň fascinuje. Divoká hra plamenů na nás působí. Někdy jsme dokonce hluboce dojati. Těžká váha mezi našimi klasiky přesvědčuje svými 525 kg celkové váhy (55kg je tvořeno volitelnými akumulačními termokameny). Milano Stone kloubí nejnovější technologie s moderním a nadčasovým vzhledem. Veliké kameny vytváří především prvotřídní image a zároveň jsou důkazem komplexní výroby. Milano Stone jsou k dispozici v mastku a pískovci.

Sloupová krbová kamna Milano Stone

Milano Stone jsou kamennou variantou klasických ocelových krbových kamen Milano. Jsou k dostání v provedením z mastku, či pískovce tobacco, vždy v jedné velikosti. Milano Stone mohou sloužit jako akumulační kamna po doplnění o modul z volitelného příslušenství. Akumulace zvyšuje jejich využitelnost a ekonomiku provozu výrazným prodloužením doby výhřevnosti (i po skončení hoření).

Přednosti

Ideální tepelná akumulační kamna

Jejich celková hmotnost téměř 525 kg činí tento model ideálním tepelným akumulátorem, který uvolňuje příjemné teplo do svého okolí ještě několik hodin po dohoření ohně. Milane Stone lze navíc vybavit osvědčenými Skantherm termokameny pro ještě delší vyzařování tepla. Uzamykatelné proudění vzduchu zajišťuje ještě rychlejší ohřívání termokamenů pro naakumulování tepla.

Rozmanité možnosti provedení

Tento model je k dispozici ve vysoce kvalitně zpracovaném mastku a také pískovci.

Neomezený pohled na plameny

Díky sofistikovanému oplachování skla, vzduch proudí přímo přes sklo kamen, čímž brání většímu zanášení sazemi a dává vám tak jedinečný pohled na plameny po celou dobu hoření. Moderní spalování terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Skantherm dosáhnout nadprůměrné výkonnosti a nejnižších emisních hodnot.

Izolovaná dveřní klika

Milano Stone mají izolovanou dveřní kliku, která se během provozu téměř neohřeje, což vám umožní otvírat dvířka i bez rukavic.

Možnost připojení externího vzduchu

Kamna Milano Stone byla testována s externím přívodem vzduchu a brzy budou certifikovány DIBt (Deutsches Institut für Bautechnik). Díky pevné konstrukci a speciálnímu zámku dvířek je možné kamna použít v nízkoenergetických a pasivních domech (s rekuperací a podtlakem).

Nastavitelné nožičky

Nastavitelné nožičky (volitelně) umožňují dokonalé vyrovnání krbových kamen.

Technické detaily

  • Topný výkon: 3,1 – 6,2 kW, ideální pro malé a středně velké místnosti
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu součástí dodávky
  • Tepelná akumulační kamna s hmotností téměř 525 kg
  • Volitelně mohou být vybavena termokameny pro dlouhotrvající teplo s vlastní hmotností do 55kg
  • Chladná klika otevírání dvířek během provozu
  • [certifikováno RLU certifikátem pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech s rekuperací a podtlakem (institutem DIBt, (Deutsches Institut für Bautechnik)]
Materiál kámen
Barva těla hluboká černá
Jmenovitý tepelný výkon 6 kW
Topný výkon 3,1 – 6,2 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo vzadu
Stupeň účinnosti 80,6%
Prašnost 22 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ano
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Nezávislý přívod vzduchu (DIBt) ano
Hmotnost 525 kg

 

 

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE. AKTUÁLNÍ NABÍDKU NALEZNETE ZDE:

 http://www.skantherm.cz/menu/2/produkty/

Další produkty z řady Classics