SEBASTIAN BÜSCHER

publikováno 02.07.2014
Sebastian Büscher

Studoval na FH Hildesheimu (Univerzita aplikovaných věd v Německu), v letech 1996-2000, kde získal titul inženýr interiéru. Dále pak v roce 2002 na Bauvorlage Detmold.
Od roku 2002, je majitelem vzdělávacího institutu pro design a přípravu pro studium v oblasti interiérového designu, architektury, módního, grafického a komunikačního designu, designu výrobků a průmyslového designu.
Vlastní návrhářskou kancelář vede od roku 2002 v Güterslohu v Německu.

Pracoval pro mnoho známých společností, jako je Bertelsmann, Conmoto, Skantherm, Flötotto, Authentics, Garper, IP44, Red Bull a další.

Narodil se ve městě Hamm (Německo) v roce 1976. Před otevřením vlastního designérského studia působil u různých interiérových designérů. Od té doby rozvíjí svou vizi architekta, a zejména svou láska k designu výrobků. Podle něj, » tradiční hranice se stírají - dobrá architektura a design interiérů jsou úzce spojeny. «

Vision od Sebastiana Büschera patří do řady oceněných krbových kamen společnosti Skantherm.

Oceneni pro VisionSEBASTIAN BÜSCHER: Vision

Skica Vision

Jeho vynikající a nadčasový design evokuje moderní TV.

Forma kamen »Vision« přináší oheň přímo na zobrazovací plochu před pozorovatele. Tato krbová kamna jsou založena na puristickém, a současně vzrušujícím tvaru, s dovedně umístěním protizávažím základny. »Vision« byl také testován pro provoz nezávislým na vzduchu v místnosti.SEBASTIAN BÜSCHER: Pico

Skica Pico

»Pico« nabízejí pohled na plameny odkudkoli

»Pico« mají jasný a jedinečný vzhled, který je dělá vhodné téměř do jakéhokoli prostředí, a umožňuje vývoj nových dekoračních nápadů. Linie přímé, ale výrazné, to je předmětem moderního interiérového designu. Kamna »Pico« jsou prosklená ze tří stran, což umožňuje pohled na oheň odkudkoliv.

« zpět